DoubleTree by  Hilton  maľovanie 1

Dňa 23.8.2013 sme v našom centre privítali zamestnancov hotela Double Tree by Hilton v Košiciach, ktorí sa rozhodli v rámci svojho dobrovoľníckeho programu vymaľovať naším obyvateľom herňu a vzdelávaciu miestnosť. Okrem toho, že to všetko urobili vlastnými silami a na vlastné náklady, darovali aj obliečky, plachty a autosedačku pre našich klientov. Pod vedením ich generálneho riaditeľa pána Branislava Kačkoviča prišli aj s ich maskotom a koláčikmi a spoločne s deťmi vymaľovali strom v herni a následne si prehliadli celé zariadenie.

Chceme sa preto touto cestou veľmi pekne poďakovať všetkým zamestnancom hotela Double Tree by Hilton za dobrovoľnícku a materiálnu pomoc nášmu zariadeniu. Chceme sa tiež špeciálne poďakovať pani Mgr. Beáte Jurčišinovej , ktorá k nám chodila po náročnom pracovnom dni v hoteli a po večeroch maľovala deťom herňu, aby ju mali čo najkrajšiu. Naše poďakovanie tiež patrí firmám  PPG Deco Slovakia, LC Petrovany a  Dom farieb, Jesenná ulica, Prešov, ktoré dodali farby.

Veríme, že táto milá akcia nebola posledná a už teraz sa tešíme na budúcu spoluprácu!

Doubleetree by HiltonPodakovanie

 DoubleTree by  Hilton  maľovanie 1DoubleTree by  Hilton  maľovanie 2DoubleTree by  Hilton  maľovanie 3DoubleTree by  Hilton  maľovanie 4Zamestnanci hotela Double Tree by Hilton maľovali v centre Dorka