6hours bike fun 01V sobotu 17. augusta sa na chate Hrešná v Kavečanoch konali preteky rekreačných bicyklistov s názvom „6 hodinová zábavička na bicykli“. Traja zamestnanci Centra Dorka zápasili s náročnou lesnou traťou (a predovšetkým sami so sebou). Organizátori pretekov venovali Dorka tímuštartovné zdarma a klientom podarovali drobné vecné potešenia. Dve klientky košického Centra vypomohli ako dobrovoľníčky pri zapisovaní odjazdených kôl.

Slnečný športový deň organizátori spestrili sprievodnými súťažami a občerstvením. Po fyzickom výkone si pretekári mohli pochutnať na guláši a pečenom prasiatku. Za vyhlásením víťazov jednotlivých kategórií nasledovala tombola, v ktorej sa darček ušiel každému zúčastnenému jazdcovi.

Na druhom ročníku si zasúťažili jednotlivci i dvoj- a trojčlenné tímy. Ako prezrádza názov akcie – „6 hoursBike&Fun,“šlo hlavne o radosť z pohybuna čerstvom vzduchu a aktívny oddych v prírode, ktorý nielen našim zamestnancom rozprúdil v tele endorfíny. Vybehnite s bicyklom do lesa už dnes alebo na ďalšom ročníku zábavičky! Viac info na: www.6hours-bike-fun.sk

6hours bike fun 026hours bike fun 036hours bike fun 046hours bike fun 05