P6171020Dňa 17. 06. 2014 sa na košickej Alpinke uskutočnil v poradí už tretí TeamBuilding pre všetkých zamestnancov DORKA, n. o. Okrem zástupcov košickej pobočky v zložení pani riaditeľky, ekonómky, personalistky, psychologičiek, sociálnych pracovníkov, vychovávateľov, profesionálnych rodičov a bohoslovca sa na tomto dni plnom aktivít a zábavy zúčastnili aj vedúci z ďalších našich pobočiek – z Prešova a zo Zvolena. Povzbudiť a podporiť nás prišli aj naši kolegovia, ktorí majú toho času milé rodičovské povinnosti.

Deň odštartoval príhovorom pani riaditeľky, v ktorom nám všetkým zapriala veľa úspechov. Okrem prípravy gulášu, ktorého sa zhostil náš Martin, boli súčasťou programu dňa aj rôzne športové a vedomostné aktivity. Rozdelili sme sa do troch družstiev (červení, žltí a modrí) a v duchu fair play sme bojovali o čo najlepšie umiestnenie v konečnom hodnotení. Najprv sme si zmerali sily vo futbale (keď už sú tie MS..), potom prišiel na rad hod šípkami na terč, naše vedomosti boli prevetrané pri vedomostnom kvíze a končatiny sme si ponaťahovali aj pri volejbale či bedmintone. Po vyčerpávajúcich výkonoch nám dobre padol vynikajúci guláš, na ktorom sme si všetci výdatne pochutili. Zlatým klincom bola spolujazda na motorke nášho bohoslovca Pavla – vynikajúci prostriedok na preventívne zvýšenie hladiny adrenalínu u odvážnych záujemcov.

Na záver sme sa poďakovali za dobré počasie, všetkým (hlavne cezpoľným) účastníkom za ich účasť, zapózovali sme na spoločné fotografie a po vyhodnotení a odmenení víťazov sme sa plní nových zážitkov pobrali domov.

P6170907P6170915P6170927

P6170974P6170981P6171041