Dorka team day 2012 Dňa 20. júna 2012 sa v lesoparku Alpinka uskutočnil prvý teambuildingový deň všetkých zamestnancov Centra pre obnovu rodiny Dorka. Pod dohľadom pani riaditeľky sa na ňom zúčastnili sociálny pracovníci domova na pol ceste, zariadenia núdzového bývania a útulku, vychovávatelia z krízového strediska, pracovníčky z ekonomického úseku a psychologička.

Samozrejme nesmeli chýbať ani súčasní a bývali bohoslovci, ktorí u nás absolvovali pastoračnú prax. Najmenším účastníkom bol malý Johny, ani nie ročný syn našej kolegyne Tonky, ktorá je toho času na materskej dovolenke.  

Dorka team day 2012 Súčasťou programu boli okrem varenia guláša aj mnohé iné športové aktivity a súťaže. Súťažilo sa vo volejbale, futbale a bedmintone. Tí čo majú dostatok odvahy a majú radi adrenalín a dobrodružstvo absolvovali trasu v korunách stromov na lanovom parku Tarzania. Po jeho úspešnom absolvovaní mali perfektný zážitok, vyťahané ruky a veľkú fyzickú únavu. Tí čo nešli liezť na stromy si v pokoji posedeli pri guláši , kde sa mohli v pokojnej a príjemnej atmosfére uvoľniť a zabudnúť na chvíľu na prácu a povinnosti. Na záver pani riaditeľka ocenila všetkých, ktorí sa zapojili do nejakej zo súťaží a aj v nej vyhrali.

Celkovo si náš prvý teambuilding všetci výrazne pochvaľovali a vôbec by ani nenamietali, keby bol aj častejšie…..Guláš chutil, počasie nám vyšlo a nikto neutrpel žiaden úraz.

Dorka team day 2012 Dorka team day 2012 Dorka team day 2012 Dorka team day 2012