stretnutiesmikulasom01Keďže malí dorkáči zo Zvolena nie sú žiadni nezbedníci, dostali pozvanie na stretnutie od samotného Mikuláša. A to hneď dvakrát. Prvé stretnutie prebiehalo v piatok, 07.12.2018, v detskej herni Mixiland vo Zvolene.

Pred príchodom Mikuláša mali deti možnosť sa do sýtosti vyšantiť na trampolínach, nafukovacích šmýkačkách a elektrických štvorkolkách. Pred odznením vianočnej bábkovej hry sa stíšili, aby privítali Mikuláša a jeho pomocníkov. Malí dorkáči sa ako prví postavili pred mikrofón, aby mohli ukázať, aké básničky a pesničky sa naučili. Okrem sladkých balíčkov si odniesli aj ocenenia, nielen od svojich mamičiek, ale aj od samotného deduška Mikuláša. Príjemná nálada v herni trvala až do večerných hodín.

Druhé pozvanie na stretnutie prišlo od lietajúceho Mikuláša, ktorý v sobotu 08.12.2018 pristál na letisku v Sliači, aby mohol zblízka pozdraviť všetky deti. Po spoločnom speváckom vystúpení našich dorkáčov, pri ktorom ukázali, ako dobre vedia spolupracovať, ich Mikuláš pozval do vianočných tvorivých dielní, kde si mohli ozdobiť nielen medovníčky, ale aj svoju tvár. A tak sa nám do zariadenia vrátili okúzľujúce víly, princovia a odvážni spidermani.

Za sprostredkovanie týchto jedinečných stretnutí sa chceme veľmi pekne poďakovať p. vedúcej herne Mixiland vo Zvolene – p. Barbore Staníkovej a p. riaditeľovi letiska Sliač – p. Rolandovi Shallerovi.

Ďakujeme!

Mgr. Jana Fajčíková

stretnutiesmikulasom02 stretnutiesmikulasom03