marykay1V piatok 08.03.2019 na Medzinárodný deň žien sa v DORKE v Košiciach konal projekt BEAUTY DAY z Charity shopu Košice. Vybraným mamičkám sme tento deň spríjemnili príjemným posedením s malým občerstvením. O skrášľovanie mamičiek sa postarali dve kozmetické poradkyne a 1 kaderníčka.

O ošetrenie pleti a líčenie s kozmetikou značky MARY KAY sa postarali kozmetické poradkyne Júlia Kmecová z Beauty štúdia Jully v Košiciach a Janka Oľhová z Beauty štúdia Janka Prešov. O vlasy sa im postarala majiteľka kaderníckeho salóna EUROSTYLE v Košiciach, pani Želka Budincová. Všetkým zúčastneným mamičkám sa toto popoludnie veľmi páčilo a boli nadmieru spokojné so svojím zovňajškom, čo sa prejavilo aj úsmevmi na ich tvárach. Mnohé z nich sa pri pohľad do zrkadla ani nespoznali a po ukončení tejto skvelej akcie dostali ako darček od Charity shopu Košice aj balíček s drogériou a hygienickými potrebami.

V mene všetkých mamičiek, by sme chceli poďakovať Charity shopu Košice za zorganizovanie tejto vydarenej akcie pre naše mamičky, ako aj menovaným kozmetičkám a pani kaderníčke. Veríme, že všetci zúčastnení si tento deň užili naplno a odniesli si z neho len a len príjemné zážitky. Ďakujeme!

Mgr. Ivana Takáčová

marykay2 marykay3 marykay4