Koleso stastia a pomociKoleso šťastia zažíva svoju premiéru v prítomnosti televíznych kamier. Tradičná zimná akcia  spoločnosti Mountfield  tento rok dostala úplne nový rozmer: nielenže ponúka nakupujúcim na predajniach výrazné zľavy, ale od. 3. januára denne na obrazovke televízie Markíza v relácii Koleso šťastia a pomoci v špeciálnej podobe, prispieva aj na charitatívne účely a následne šťastným zákazníkom rozdáva luxusné rodinné vozidlá Volvo V70. V štúdiu sa v priebehu celej akcie striedajú desiatky charitatívnych spolkov, nadácii, nemocníc a detských domovov.

Marko IgondaKaždá organizácia má svojho patróna z umeleckých, športových, vedeckých alebo lekárskych kruhov. A ten tiež v úvodnej časti relácie na špeciálnom Kolese šťastia vytočí sumu, ktorá pôjde na dobročinné účely.Sme veľmi radi, že spoločnosť Mountfield dala nášmu Centru Dorka možnosť zapojiť sa do tejto charitatívnej akcie. Taktiež chceme poďakovať nášmu patrónovi hercovi Markovi Igondovi známemu zo seriálu Panelák, či filmu Legenda o lietajúcom Cypriánovi, ktorý nám vytočil na kolese šťastia krásnych 4000 EUR, čiže maximálnu možnú sumu. Získaný výťažok použijeme na letné rozvojové pobyty pre deti v našom zariadení. Veríme, že sa možno na nás usmeje šťastie aj pri žrebovaní osobného auta pri vyvrcholení relácie 1. marca.

Ďakujeme ešte raz spoločnosti Mountfield, a tiež jej majiteľovi a generálnemu riaditeľovi Ing. Ivanovi  Drbohlavovi za možnosť zúčastniť sa žrebovania a prajeme jemu a celej jeho firme veľa osobných a pracovných úspechov.

Mgr. Martin Cvik