tb0Dňa 25. júna 2015 sa uskutočnil v poradí už 4. ročník pravidelného teambuildingového dňa pre všetkých zamestnancov DORKA, n. o.

Aj tentokrát sa ako miesto konania zvolila tradičná a osvedčená Aplinka a hoci to spočiatku s počasím vyzeralo všelijako, všetko napokon dobre dopadlo.

 

Po spoločnom zvítaní sa košických, prešovských a zvolenských kolegov, úvodnom privítaní od pani riaditeľky a doplnení síl sa začalo športovať. Volejbal, futbal či bedminton si rýchlo našli svojich priaznivcov i skalných fanúšikov či fanúšičky. Jednotlivé tímy medzi sebou zvádzali tuhé boje o každý milimeter hracieho poľa, všetko v rámci pravidiel fair-play. Odvážlivci z radov zamestnancov si mohli vyskúšať (a aj vyskúšali) lanový park Tarzánia.

 

Po namáhavých a vrcholových výkonoch sme si spoločne sadli pod jednu strechu a vychutnávali si medzičasom pripravený vynikajúci guláš. Aby naše mozgové závity nezleniveli, na záver vydareného dňa sme si oprášili svoje vedomosti vo vedomostnom kvíze. Okruhy boli veľmi starostlivo vybrané, aby sa nikto z nás necítil vo výhode, možno aj preto bolo o víťazovi rozhodnuté až po dvoch bonusových kolách.

 

Na záver sme sa všetci poďakovali za príjemne strávený spoločný deň, za to, že počasie vydržalo a už teraz sa tešíme na stretnutie opäť o rok!

 Mgr. Anton A. Podhájecký

tb tb1 tb2 tb3